واقعا کی می خواهیم یاد بگیریم و رعایت کنیم؟!! خوبه یکی بیاید و عیب و ایراد شما را مثل چماق در سرتان بکوبد و در بوق و سرنا و سایت و تلگرام پخش کند؟!

کمی هم مراعات کنین دیگر. هی دور هم جمع می شوید و موز پوست می کنید و نارنگی به رگ می زنید و آخر سر در بلندگو اعلام می کنید که "جشن قنات عقب افتاده است".

این بیچاره ی بدبخت که دست خودش نبوده است که عقب افتاده شده، بماند که مسبب و مقصرش کیست و چیست ولی اولا برچسب زدن کار درست و اخلاقی نیست و دوما شما خودتان را بگذارید جای این طفلکیو تصور کنید ابتدای کار بیایید و در حد کولوسئوم و المپیک و اجراهای یانی تو تاج محل و آکروپلیس بالا ببرندتون و بعد چنان با سر به زمین بکوبنتان که مسابقه محله و ماست خوری، طناب کشی و شیرینی دانمارکی رویاتون بشود و یا اگر هر دو هفته یک بار بیایند و و به استحضار مبارکتان برسانند که باز هم هوتوتو شدید باید بروید پی کارتان و عینهو توپ فوتبال چونان ضربه ای در پهلویتان نوازش کنند که دو ماه 2ماه جلو بیفتید(و یا همون عقب)؛ واقعا چه احساسی داشتید؟!

اصلا مگه چه اجباری است که تصمیم کبری گرفتین که مثل کوکب خانم تو خرج و زحمت بیفتین و گیر دادین به این جشن درمانده و بعد هم می آیید جلوی ملت ضایعش می کنین؟!!والا یک جشن که چیز مهمی نیست که اینقدر وقت خودتان را بیهوده صرف آن می کنید و تا مردم یادشان می رود که جشنی و کشکشی بوده است باز می آیید می گویید که "جشن قنات عقب افتاده است" و توقع بیجا ایجاد می کنید.

هر چند دغدغه مندی شما بزرگواران برای بحث نشاط و سرگرمی و شادابی ما ارزشمند است ولی خوب خدا رو شکر ما همین طوری بی هیچ برنامه ای روانمان شاد است و هر چند وقت یک بار با برخی خبرها مثل همین جشن قنات عقب افتاده و بعضی عکس های سلفی و غیر سلفی خود شما بزرگواران ناخواسته به چالش مانکن می رویم و کلی می خندیم و زمین را چنگ می زنیم و بهمان خوش می گذرد.

خدا وکیلی ما هم راضی نیستیم شما نگران باشید، نهایتا برگزار نشد فدای سرتان خودمان درجا و خودجوش با چارتا بشکن ریز و کمی حرکات موزون(البته در حد مجاز) و یک سیب زمینی آتیشی حلش می کنیم نه خرجی دارد نه جلسه ای می خواهد نه این همه دردسر. باز هم اگر راضی نشدید ولوم آهنگ جواد آقای یساری را هم دو شماره بیشتر می کنیم که نگرانیتان کاملا فروکش کند. اجی مجی لاتجری هم نمی خواهد.

مخلص کلام؛ ما آدم های قدرنشناسی نیستیم و بسیار متشکریم از این همه تلاش و جلسه و چانه زدن و موز و نارنگی و کیک و تی تاپی که برای ما صرف می کنید. خدائیش راضی به زحمتتان نیستیم فقط اگر ممکن است دیگر به این طفلکی هم نگوئید "جشن عقب افتاده" گناه دارد دیگر، تقصیر خودش که نبوده شانس شهر ما هم اینجوری بوده که بعد از 2500 سال یک جشنی قسمتش بوده "عقب افتاده" از آب درآمده است. چه می شود کرد؟!. بعدش هم هنوز که کنسل نشده که بخواهیم آه و واویلا راه بندازیم. فوق فوقش هم قرار شد کنسل بشه با همین تاکتیکی که پیش می روید و یواش یواش مثل خبرمرگ بزرگ خاندان که اولا ز مرغ و خروساش شروع میکننوبعد گاو و گوسفنداش!!!! اعلام کنید تا اون چند دلسوز قنات هم یهوسکته نزنن!! مطمئن باشید مثل همیشه موفق خواهید شد.

امیر ناصر ناصری

دوباره از نو گناباد نیو

عشق " و "رفاقت" و "مهرباني"

معجزات گیاهان دارویی(اسطوخودوس)

نمی خواهم موشک هوا کنم

اما باغ آن ها بی انتهاست

انواع میوه ها به فارسی و انگلیسی

سفید شدن مو در سن جوانی نشانه پیری نیست

هم ,عقب ,جشن ,افتاده ,مثل ,یک ,عقب افتاده ,می کنید ,جشن قنات ,قنات عقب ,که جشن

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

techa Peggy's site bahmansoltani9999999 راهنمای طراحی تاسیسات riamillcheapftit كتابخانه عمومی شهدای نشتارود tasisatco sexy kleider laxavapo ctsacnuetsfr